Plecy

Nasza historia w liczbach

Poznaj nasz zespół i zaufaj naszemu doświadczeniu!

Osób w grupie LWM
94532
OSÓB W GRUPIE LWM
Lata doświadczenia w biznesie
24
LATA DOŚWIADCZENIA W BIZNESIE
Kraje w których działamy
103
KRAJÓW, W KTÓRYCH DZIAŁAMY
Społeczność Przedsiębiorców
1000
SPOŁECZNOŚCI PRZEDSIĘBIORĆÓW

Projekt LWM: Twoja droga do przedsiębiorczości

Odkryj potęgę wiedzy i doświadczenia w biznesie

Kim jesteśmy i co robimy?

Projekt LWM tworzą ludzie przedsiębiorczy, którzy pragną dzielić się wiedzą oraz ją zdobywać. Jesteśmy doświadczonym zespołem, współpracującym m.in., z ekspertami z dziedzin nieruchomości, marketingu internetowego, finansów, prawa, medycyny i innych ciekawych działów. Chcemy, żeby każdy mógł osiągnąć sukces. Nasze przedsięwzięcie skupia ludzi obrotnych i chcących czerpać wiedzę pełnymi garściami. Częścią naszej społeczności mogą być zarówno aspirujący do osiągania sukcesów, jak i ci, którzy je już odnieśli. Chcemy, aby każdy podążał drogą do świetlanej kariery, pomagając i dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi. Biznes jest naszą pasją. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców na drodze do wolności finansowej. Chcesz być częścią naszej grupy? Dołącz już dziś! 

Co jest naszym celem!

Naszym celem jest kreowanie milionerów poprzez dostarczanie im wiedzy, narzędzi i możliwości. Łączymy inwestorów z przedsiębiorcami. Wierzymy w to, że Polacy będą tworzyć wielkie międzynarodowe firmy.

W czym możemy Ci pomóc?

Jesteśmy zespołem pełnym pasji do przedsiębiorczości i chcemy się nią dzielić z innymi. W związku z tym, Projekt LWM przygotował dla Ciebie rozwiązania na każdą kieszeń. Pomożemy Ci w rozwoju osobistym, Twojej firmy oraz w wyznaczaniu celów. Zrób pierwszy krok i zaufaj naszemu doświadczeniu. Mamy dla Ciebie bogaty wachlarz książek i ebooków, z których możesz czerpać wiedze i uczyć się na błędach innych. Co więcej, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szkolenia, dzięki którym Twój biznes rozkwitnie, a Ty razem z nim. Chcesz rozwijać się indywidualnie lub w zespole osób przedsiębiorczych? Mamy zorganizowaną specjalnie dla Ciebie grupę mastermind, w której wymieniasz się doświadczeniami z innymi biznesmenami i ludźmi sukcesu, takimi jak Ty. Jeżeli natomiast, interesuje Cię mentoring i konsultacje 1:1 z międzynarodowym przedsiębiorcą i Aniołem Biznesu Danielem Kubachem oraz innymi praktykami biznesu napisz do nas na: info@lekcjewartemiliony.pl, a my prześlemy Ci formularz zgłoszeniowy. Rozwiń skrzydła i zainwestuj we własny rozwój, z nami to możliwe.

Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz stałej współpracy z przedsiębiorcami rozumiemy Twoje potrzeby. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy gotowe rozwiązania z przepisem na sukces, w postaci e-booków, szkoleń, mentoringów oraz mastermindów. Ponadto, prowadzimy zamkniętą grupę na Facebooku, w które uczestnicy wymieniają się kontaktami, doświadczeniem oraz spostrzeżeniami i gotowymi rozwiązaniami, na temat tego jak efektywnie prowadzić biznes i go rozszerzać. Wszystko pod okiem profesjonalisty i praktyka biznesowego — Daniela Kubacha. Te gotowe rozwiązania wystarczy tylko wdrążyć w życie. Wszystko zależy od Ciebie. Nie bój się ryzyka. Wolność finansowa nigdy nie była tak bliska i w zasięgu ręki, jak dziś. Edukujemy przyszłych i obecnych przedsiębiorców, aby mogli spełniać marzenia i razem doświadczać, jak czasem się im wydaje — niemożliwego. Pamiętaj, SKY IS THE LIMIT, a wszystko inne osiągniesz ciężką pracą i edukacją.

Twoja marka to to, co inni mówią o tobie, gdy nie ma cię w pokoju.

Jeff Bezos

Nasz zespół

Twórcy naszego sukcesu: Poznaj naszą ekipę

Daniel Kubach
Daniel Kubach
MIĘDZYNARODOWY PRZEDSIĘBIORCA, MULTIMILIONER, ANIOŁ BIZNESU, CEO
Weronika Mielcarek
Weronika Mielcarek
PROJECT MANAGER PROJEKTU LWM, ASYSTENTKA CEO
Natalia Jędrasik
Natalia Jędrasik
JUNIOR PROJECT MANAGER

3S FINANCIAL GROUP Sp. z o.o.

Plac Orląt Lwowskich 20D

53-605, Wrocław

NIP: 8971835846

REGON: 366639069