Twój sukces w zasięgu ręki: Mentoring i Mastermind

Mastermind i Mentoring

Droga do celu może być bardzo długa i wyboista lub krótsza i  bardziej przewidywalna. To co  Ci oferuję to wiedza i  doświadczenie, która od ręki możesz zastosować. Ty wybierasz cel zawodowy i  drogę, a ja wcielam się w Twojego przewodnika. Masz do wyboru dwa bardzo dobre narzędzia z których możesz skorzystać. Mentoring i  Mastermind. Ty wybierasz metodę dzięki której, szybciej  zrealizujesz swoje cele.

Jak to działa?

Wybierz jedną z dwóch opcji.

Mentoring

Mentoring jest pracą indywidualną z mentorem nad wybranymi przez Ciebie zagadnieniami. Zagadnienia wybieramy podczas bezpłatnej analizy wstępnej. Jest to najbardziej skuteczna metoda rozwoju przedsiębiorcy ponieważ Mentor jest tam gdzie Ty chcesz być. Dzięki pracy z mentorem zyskujesz.

 • Dostęp do praktycznej wiedzy
 • Praca jeden na jeden więc pełna koncentracja mentora jest na Tobie i rozwoju Twojej firmy
 • Unikasz wielu błędów
 • Rozwijasz firmę kilka razy szybciej
 • Omawiasz swoja strategię i razem z mentorem prowadzisz ten proces
 • Mentor podsyła Ci kontakty, które mogą Ci pomóc rozwinąć biznes
 • Mentor podpowiada CI gotowe rozwiązania, dzięki którym od razu możesz rozwijać siebie i biznes
 • Mentora możesz pytać o wszystko co dotyczy Ciebie i Twojego biznesu
 • Są to najlepiej zainwestowane pieniądze ponieważ program jest stworzony pod Ciebie na podstawie analizy i rozmowy z Tobą

Mastermind

Mastermind jest to praca w grupie wraz z innymi przedsiębiorcami, gdzie omawiamy osiem najważniejszych zagadnień biznesowych. Po jednym na sesje.

 • Sprzedaż – nowe metody sprzedaży
 • Zarządzanie firmą – 6 metod zarządzania
 • Rozwój/ekspansja/skalowanie firmy
 • Nowoczesny Marketing
 • Budowanie Marki
 • Finanse przedsiębiorstwa i finanse osobiste
 • Leadership (przywództwo, kompetencje, postawy, komunikacja)
 • Samoświadomość lidera (wizja, planowanie, strategia)

Na pewnym etapie w biznesie – każdy potrzebuje Mentora. Mentor jest to osoba z doświadczeniem, która znajduje się w miejscu gdzie Ty chciałbyś być. Mentor spotyka się regularnie z uczniem i omawiają bieżące sytuacje w firmie i razem szukają rozwiązań. Jest to proces min. sześciu sesji trwającej ok 45 minut. Każda sesja ma temat przewodni. Jak skalowanie biznesu, sprzedaż, organizacja, radzenie sobie z problemami, wyjście za granicę, przebranżowienie, czy też omówienie mierzącej sytuacji. Uczeń przychodzi z planem działania i omawia go z mentorem. Mentor ze swojego doświadczenia podpowiada najlepsze rozwiązania w danej sytuacji. Można wykupić jedną sesję mentoringową w przypadku kiedy masz ważne wyzwanie przed sobą i tylko jedną ważną rzecz chciałbyś skonsultować.

Mentoring jest dla przedsiębiorców, którzy chcieliby zwiększyć swój biznes, przyspieszyć lub coś zmienić w firmie. Jeżeli czujesz, że masz możliwość przyspieszyć, ale nie wiesz jak to zrobić lub mierzysz się z jakimś wyzwaniem to Mentoring jest dla Ciebie.

Pierwszą korzyścią jest to dostęp do praktycznej wiedzy, którą od razu możesz zastosować. Mentor popełnił wiele błędów przed Tobą i dzięki temu Ty możesz ich uniknąć. Możesz iść do celu okrężną drogą, lub zrobić to szybciej i lepiej. Jeżeli chcesz zrobić duży skok do przodu w Twoim biznesie to Mentoring jest dla Ciebie. To jak dotarciem do celu, możesz to zrobić na oślep lub od Mentora dostać mapę i instrukcję jak masz dotrzeć do Twojego celu.

Coaching to proces dzięki któremu coach zakłada, że wszystkie odpowiedzi są w Tobie i zadając Ci odpowiednie pytania wydobywa od Ciebie odpowiedzi. Coach nie musi posiadać doświadczenia w Twojej branży. Mentor jedną z metod którą używa też jest coaching, lecz dodatkowo Mentor posiada praktyczną wiedzę i daje Ci cenne wskazówki. Możesz zadawać pytania mentorowi dotyczące Twojego biznesu. Coach nie szkoli nie daje Ci wskazówek dotyczących Twojego biznesu.

Mastermind jest to proces wymiany wiedzy miedzy osobami z różnym doświadczeniem. Mentor wciela się w role organizatora i dba aby proces był jak najbardziej efektywny. Mastermind, czyli w tłumaczeniu z angielskiego po prostu “mistrzowski umysł” lub po prostu “Trust Mózgów”  to grupa osób, najczęściej przedsiębiorców, których głównym założeniem jest rozwijanie siebie i swojego biznesu oraz wsparcie innych osób w podobnym celu. Dzięki wymianie myśli, każdy może na swoje wyzwanie spojrzeć z innej perspektywy. Dodatkowym atutem jest wiedza wielu uczestników. Dodatkowym elementem u nas jest to, że mentor podsumowuje i przekazuje praktyczne rady i przykłady danych wyjść z sytuacji. Zazwyczaj grupa Mastermind składa się od 8 do 20 przedsiębiorców, którzy spotykają się w tym samym gronie regularnie. Spotkanie trwa ok 90 minut.

Podobnie jak w przypadku mentoringu, jest dla przedsiębiorców, którzy chcą przyspieszyć i szybciej rozwijać swój biznes. Udział w mastermind jest przystępny cenowo dlatego sugeruję zacząć od tej formy.

Otrzymujesz dostęp do praktycznej wiedzy uczestników oraz mentora. Możesz skonfrontować swoje pomysły i wyzwania biznesowe z innymi przedsiębiorcami. Dzięki temu unikniesz wielu błędów i zrobisz pewne rzeczy lepiej i szybciej. Celem Mastermindu jest to, abyś zarabiał więcej, popełniał mniej błędów. Konfrontował swoje pomysły z innymi przedsiębiorcami. Dodatkową wartością jest networking i brak samotności na szczycie.

Pierwszą różnica jest cena. Cena Mastermindu rozbija się na wielu uczestników, dlatego jest zazwyczaj tańszy. W Mastermindzie masz dostęp do wiedzy wielu przedsiębiorców plus Mentora. Minusem jest to, że czas Mentora jest dzielony na wielu uczestników. Korzystnie jest najpierw przejść przez proces Mastermind a potem skorzystać z Mentoringu. W przypadku kiedy masz ważne zadanie do wykonania i potrzebujesz fachowej wiedzy to możesz skorzystać z jednorazowego Mentoringu. Mastermind oferuje Ci bardzo ważny bonus – Networking z przedsiębiorczymi ludźmi.

Mastermind i Mentoring

Uzupełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.