Plecy
Marka osobista (personal branding) nie jest modą lecz wymogiem, kiedy chcesz prowadzić z sukcesem swoją firmę, robić karierę w korporacji czy polityce. Jest podstawowym elementem sukcesu, nie tylko finansowego. Jeżeli masz ambitne cele i chcesz je osiągnąć to dzięki mocnej marce osobistej, masz większe szanse je zrealizować. Pewnie zastanawiasz się jak to zrobić? Znajdziesz tu odpowiedź, ale najpierw zaczniemy od początku.

CZYM JEST MARKA OSOBISTA?

Marka Osobista

Każdy z nas jest marką i ludzie nas w jakiś sposób postrzegają i wiążą się z tym pewne ich oczekiwania, tzw. „Obietnica Marki”. Marka osobista to całokształt tego, co sobą reprezentujesz, zarówno online jak i offline. Jest tym co mówią o Tobie, kiedy wychodzisz z pokoju.

JAKIE KORZYŚCI PRZYNIESIE CI DOBRZE ZBUDOWANA MARKA OSOBISTA?

Marka Osobista

Ciężko jest budować biznes, nie budując własnej  marki. Za największymi firmami na świecie stacją mocne marki osobiste. Czym byłaby Tesla bez Elona Muska? Czym byłby Amazon bez Jeffa Bezosa, czy też Facebook bez Marka Zuckerberga? Teraz wyobraź sobie swoją firmę jaką zbudujesz dzięki mocnej marce osobistej. Będąc mocną marką osobistą  możesz sprzedawać więcej i drożej. Ludzie będę wybierać Twój produkt ze względu na Ciebie. Łatwiej będzie CI umówić się z kimś na spotkanie.

Marka osobista przekłada się też na jakość życia. Nazywamy to magnetyzmem marki. Czym większą i bardziej prestiżową marką będziesz tym więcej ludzi będzie się chciało Tobą otaczać, tym więcej znajomych na wyższym poziomie spotkasz na swojej drodze, tym więcej propozycji towarzyskich i biznesowych otrzymasz. Jednym zdaniem – czym większą marką będziesz, tym większą szansę będziesz mieć na wyższe zarobki i bardziej dostatnie życie.

Pewnie zadajesz sobie pytania:

  1. Czy ja mogę budować własną mocną markę osobistą? Odpowiedź brzmi – tak. Do tego potrzebujesz wiedzy, jak to zrobić, narzędzi do budowy marki oraz czasu i konsekwencji.
  2. Czy potrzebuję do tego pieniędzy? Odpowiedź brzmi – to zależy. Pieniądz może wielokrotnie przyspieszyć ten proces, natomiast do pewnego etapu można budować powoli własną markę bez pieniędzy.

JAK WYGLĄDA PROCES BUDOWY MARKI OSOBISTEJ?

Marka Osobista

1. Zaczynamy od ustalenia miejsca gdzie jesteś i gdzie chcesz być. Aby to zrobić wypełnij ankietę, którą otrzymasz za darmo na maila po uzupełnieniu poniższego formularza. W kolejnym mailu otrzymasz od nas dostęp do szkolenia – „Jak zacząć budować markę osobistą”, które nagraliśmy dla Ciebie.

2. Po wypełnieniu ankiety nasz zespół przeprowadzi analizę ankiety i otrzymasz od nas narzędzia z jakich możesz skorzystać. Ważne, abyś mógł dobrać narzędzia, które pomogą Ci zrealizować Twoje cele.

3. Możesz też skorzystać z wiedzy eksperckiej w postaci konsultacji, dzięki czemu założone efekty osiągniesz szybciej i będą bardziej trwałe.

BUDUJ Z NAMI MARKĘ OSOBISTĄ

Uzupełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.